تمام مطالب

تعداد 53 کارت هدیه به ارزش هر کدام 150 هزار تومان به نیازمندان اهدا شد

3 ماه مبارک رمضان ، ماه تقویت و تحکیم انس با ولایت و امامت است که باید همه این ها را در شب های قدر به خوبی دنبال کنیم. لذا با تاکید بر لزوم کمک به فقرا و نیازمندان در ماه مبارک رمضان گفت: یکی از مهم ترین آموزه های دینی که قرآن کریم در موراد مختلف همواره بر آن تاکید داشته و مسلمانان را به آن توصیه کرده کمک به نیازمندان و فقرا در جامعه است.

طلب لبخند رضایت حضرت زهرا (س)

توزیع یکصد کارت هدیه 110 هزار تومانی

111 در گوشه این خانه حضرت زهرا (س) کسانی پیدا می شوند که برای طلب لبخند رضایت صدیقه طاهره از آبروی خود استفاده کرده و لبخندی بر لبان یکی از شاگردان این مکتب ایجاد کنند تا شاید دعائی کند و مادر از او راضی باشد.

تعریفی جدید از کرونا حاصل تلاش سربازان گمنام حضرت زهرا (س)

توزیع بسته های غذائی بین نیازمندان

241 بنی آدم اعضای یک پیکرند که در آفرینش زیک گوهرند چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار

رفتار نیک و مردم داری رمز پیروزی پیامبر اسلام (ص)

غزوه بنی مصطلق

12 گرایش گروه بنی مصطلق به اسلام یک گرایش اصیل بود، زیرا آنان در مدت اسارت خود هیچ چیزی جز خوش رفتاری و نیکی و گذشت ندیده بودند، تا آن جا که اسیران آنان همگی به بهانه های گوناگونی آزاد گشتند و به میان عشیره خود بازگشتند.

رزمایش بزرگ رمضان

تهیه سبد غذائی برای ماه مبارک رمضان

2743852 در آستانه ماه مبارک رمضان که ماه از خودگذشتگی و توجه به مستمندان است، از تمامی نیکوکاران دعوت می‌کنیم با پیوستن به این حرکت الهی، پایان ماه میهمانی الهی را با پایان دادن به غم و اندوه هموطنان نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا پیوند بزنند.

داستان مرحوم کشیکچی از یاران حضرت ولی عصر (عج)

میلاد حضرت صاحب الزمان (عج) مبارک باد

11 مرحوم آیت الله سید محمد چهارسوقی در حالی که بشدت گریه می کرد و پریشان بود ، خود را بسرعت به کنار قبر هالو رساند. سپس این عالم ربّانی خود را بر روی قبر جناب هالو افکند و پس از گریه ها و راز و نیازهای فراوان ، برخاست و رو به جمعیت فرمود: « مردم اصفهان! در همین جا به شما وصیّت می کنم ، هنگامی که مُردم ، مرا اینجا کنار قبر هالو دفن کنید. می خواهم وقتی امام زمان به زیارت قبر هالو تشریف می آورند ، از روی قبر من عبور کنند و نگاهی هم به قبر من بیندازند.»